• Reklama

Buty taneczne

Standard, łacina, co nam w duszy gra...

Moderator: Lili

Buty taneczne

Postprzez Lili » 09 lut 2012, 21:51

Ja miałam okazję tańczyć w Akces Professional czy jakoś tak (tak było napisane na wkładce). Oprócz tego, że były mi za małe :P To dosyć wygodne. Osobiście denerwowałaby mnie twarda podeszwa. Po supadace'ach jak dla mnie podeszwa musi się wyginać w każdą stronę przy najmniejszym obciągnięciu stóp :)
Motto partnerki? 'Iść - nie uciekać, być - nie blokować' ;)
Lili

Buty taneczne

Postprzez Lili » 22 lut 2012, 12:24

Tak swoją drogą przeglądałam stare posty w tym temacie i odpowiem na stare pytania:

co do szybkiego zapięcia - nie ma prawa się odpiąć i mnie się to nigdy nie zdarzyło, a wygoda jest ogromna.

a z angielskiej strony Supadance ja zamawiałam buty, doszły, wszystko bez zarzutu. Obecnie czekam na nowe do st i la :)
tak poza tym przetańczyłam w supadance'ach do la prawie rok i trzymają się rewelacyjnie, troszkę się poprzecierała satyna no i czubek buta (ale to znaczy, że obciągam stopy :D). Podeszwa się nie odkleja, tylko że ja bardzo rzadko je moczyłam. No i komfort tańca - po prostu rewelacja.
Motto partnerki? 'Iść - nie uciekać, być - nie blokować' ;)
Lili

Buty taneczne

Postprzez misiami » 28 kwi 2012, 13:21

Cześć , właśnie jestem posiadaczką butów tanecznych AIDA , wszystko jest ok, ale paseczki wbijają mi się w duży palec u nogi , bo mają , reszta jest w miarę okej, xD , pozwólcie że tak to ujmę . Czy któraśz dziewczyn może mi doradzić jak mogę to rozchodzić i dopasować do stopy ? oprócz chodzenia w skarpetkach , bo już to robię . Myślicie że się rozejdą ? Czy któraś z was tańczy już dłuższy czas na wysokim obcasie i mogłaby mi powiedzieć jak długo się przyzwyczajała ? Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
misiami
User
User

Buty taneczne

Postprzez kromka » 29 kwi 2012, 14:19

Może nie jestem dziewczyną, ale powiem Ci, że Twoja noga musi się przyzwyczaić i buty muszą się ułożyć. Wg mnie chodzenie w skarpetach to nie jest dobry pomysł, bo rozciągasz buty, a buty taneczne powinny dobrze przylegać do nogi.
Tancerzem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce ;)
kromka
Administrator
Administrator

Buty taneczne

Postprzez misiami » 09 maja 2012, 20:16

Dzięki, całe szczęście nie rozciągnęłam ich aż tak mocno, : ) . Buty sie dopasowały, już wszystko gra i mogę się cieszyć tańcem w nich ! :D

Pozdrawiam ; >>

Nobody cares if you can't dance well. Just get up and dance. Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion...

- Martha Graham
misiami
User
User

Buty taneczne

Postprzez kozdra17 » 18 wrz 2014, 14:54

Polecam Kozdre, swietnie wypatrzone, pasuja jak ulał, podeszwy nie da sie odkleic zadnym sposobem. Miła obsługa i rodzinka. Czy te oczy moga klamac
kozdra17
User
User

Buty taneczne

Postprzez bircia » 07 mar 2016, 12:16

ja zwykłe buty sportowe bo tańczę zumbę ;)
bircia
User
User

Buty taneczne

Postprzez Kubix » 01 maja 2016, 21:08

A dla tych, którzy poważnie podchodzą do tańca, mogę śmiało polecić firmę robiącą buty dla tancerzy, indywidualne egzemplarze dla każdego tancerza. Cena nie jest mała, otrzymuje się jednak produkt skrojony na miarę naszych potrzeb ( i możliwości).
Kubix
User
User

Buty taneczne

Postprzez konczita90 » 04 maja 2016, 10:35

Kubix napisał(a):A dla tych, którzy poważnie podchodzą do tańca, mogę śmiało polecić firmę robiącą buty dla tancerzy, indywidualne egzemplarze dla każdego tancerza. Cena nie jest mała, otrzymuje się jednak produkt skrojony na miarę naszych potrzeb ( i możliwości).

Zgadzam się. Buty robione na zamówienie sprawdzają się najlepiej. Chętnie dowiem się co to za firma.
User
User

Buty taneczne

Postprzez Lana » 10 maja 2016, 15:47

Najlepsze buty jednak Aidy.
Mega miękkie, elastyczne i najlepiej wyważony obcas.Mają grubą podeszwę, stopa nie tak się męczy.
Lana
User
User

Buty taneczne

Postprzez lolikowy » 14 lip 2016, 18:39

użuwa ktoś jeszcz buty "Kozdry" ? jak dla mnie niewygodne..
lolikowy
User
User

Buty taneczne

Postprzez rafalzabawa » 02 wrz 2016, 10:16

ja korzystam z wygodnych adidasów marki Puma. ale ja ćwiczę salsę kubańska i bachatę. Tam nie ma wymogów co do obuwia oprócz tego, żeby nie rysowały parkietu i nie zostawiały śladów.
rafalzabawa
User
User

Buty taneczne

Postprzez cmrmichasia » 27 wrz 2016, 16:55

Tak jest. Obuwie nie może rysować parkietu ale musi być bezpieczne, czyli nie może się ślizgać. Proponuję zwykłe trampki "convers-a"
cmrmichasia
User
User

Buty taneczne

Postprzez maksiu432 » 06 paź 2016, 12:37

Również mam kozdry i są bardzo fajne.
Kontenery budowlane
maksiu432
User
User

Poprzednia strona

Powrót do Taniec Towarzyski