• Reklama

FIZYCZNYzGAGAcamp, 1-8 września 2014

Informacje o tańcu nowoczesnym

Moderator: Lili

FIZYCZNYzGAGAcamp, 1-8 września 2014

Postprzez monikaswieca » 16 cze 2014, 10:45

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty letnie z Idanem Porgesem, dyplomowanym nauczycielem GAGA, byłym tancerzem Batsheva Dance Company oraz Thomasem Steyaertem wieloletnim tancerzem zespołu Ultima Vez, które odbędą się w terminie 1-8 września 2014 r. w Hucisku (Jura Krakowsko-Częstochowska).

gdzie: Hucisko, pensjonat Orle Gniazdo, w standardzie hotelowym,
kiedy: 1-8 września 2014 r.
z kim:
Idan Porges - dyplomowany instruktor GaGa, były tancerz Batsheva Dance Company
Thomas Steyaert - wieloletni tancerz Ultima Vez, gościł już w Krakowskim Centrum Choreograficznym jako pedagog na Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER 2014
techniki taneczne: GaGa, repertuar Batsheva Dance Company, taniec fizyczny
taniec fizyczny - ważnym elementem każdej lekcji będzie rozgrzewka, składająca się z serii fraz ruchowych w podłodze, a następnie w pionie, bazujących i zaczerpniętych bezpośrednio ze sposobu pracy i specyfiki ruchu Ultima Vez. W miarę postępów uczestników zajęć i w zależności od tempa ich pracy, zaczniemy eksplorację partnerowań, różnego rodzaju kontaktu fizycznego w duetach, triach itd. Przeprowadzimy poszukiwania w obszarze komunikacji cielesnej bez zagłębiania się w reprezentatywność lub symbolikę.
dla kogo: tancerze średniozaawansowani i zaawansowani, zainteresowani szerokopojętym tańcem współczesnym i improwizacją; osoby pełnoletnie z Polski oraz z zagranicy; dodatkowo każdy uczestnik może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która nie bierze udziału w zajęciach i opłaca jedynie koszty pobytu w pensjonacie (noclegi i wyżywienie)
za ile:
1350 zł przy zgłoszeniu do 10 lipca 2014 r.
1250 zł przy zgłoszeniu do 10 lipca 2014 r.- jedynie tancerze Pracowni METAfizyczna
1450 zł przy zgłoszeniu od 11 lipca 2014 r.- wszyscy aplikujący!
800 zł osoba towarzysząca (nie korzystająca z warsztatów tanecznych)
cena zawiera:
- 6 pełnych dni zajęć warsztatowych ( 4,5 godz.) oraz dodatkowego warsztatu 1 godz.15 min. 7-ego dnia, łącznie: 28 godz. 15 min. zajęć !
- wieczory integracyjno-twórcze (w programie m.in. dzikie harce przy ognisku, warsztaty dramaturgiczne, gry terenowe, kino tańca, jamy taneczne)
- 7 noclegów w pokojach dwu- i trzyosobowych, w standardzie hotelowym, wyżywienie (trzy posiłki), możliwość korzystania z basenu, jacuzzi, sauny, groty solnej, kortów tenisowych, rowerów, boiska do siatkówki i koszykówki, domku grillowego, miejsca na ognisko.

Karta zgłoszeń oraz regulamin na stronie: http://kcc.nck.krakow.pl/?v1=aktualnosci&v2=2014/8&v3=9&v4=1&v5=35

UWAGA - Liczba miejsc ograniczona !!!
Organizatorem oraz koordynatorem warsztatów są pracownicy Krakowskiego Centrum Choreograficznego.
monikaswieca
User
User
 
Posty: 6
Dołączył(a): 02 lis 2013, 17:57

Powrót do Taniec Nowoczesny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości