• Reklama

HH- czy dla każdego?

O Hip-hopie i bboyingu

Moderator: Lili

HH- czy dla każdego?

Postprzez darkness » 07 sie 2012, 22:54

Chciałabym zapisać się na hip hop do Anandaya w Krk. Wcześniej jednak nie tańczyłam nigdy. Myslicie, że ,,świeża,, osoba sobie poradzi? Może ktoś był w podobnej sytuacji? Mam wielką ochotę, ale ciut się boję...Radzcie:)
darkness
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez Nicki » 22 paź 2012, 09:11

Jeśli lubisz tę muzykę, chcesz tańczyć i masz poczucie rytmu, to czemu nie ;) Zawsze w końcu można zrezygnować, ale po co sobie zamykać taką drogę rozwoju?
Nicki
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez martula1 » 26 lis 2012, 13:08

Darkness, ja chodziłam do Ananday prawie od początku!!! Jeśli jeszcze się wahasz, to idź koniecznie - szkoła jest super i na pewno nie pożałujesz. Gdyby nie kontuzja, to dalej bym trenowała... ;( ;( A czy hh jest dla Ciebie? Musisz chyba spróbować się sama ;D
martula1
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez shake » 17 wrz 2014, 09:23

Myśle że jeśli ktoś jest otwarty na wszystkie rodzaje muzyki to HH mu przypadnie do gustu tylko musi trafić w swój gust :)
shake
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez Jacky » 23 wrz 2014, 15:18

Witam, 40 lat na karku, lekka albo może większa nadwaga ale nie o tym...choć wstęp właśnie był.. Ja w temacie..no właśnie czy mogę zacząć w takim wieku właśnie naukę tańca, przy czym nie towarzyskiego ..a właśnie takiego jak hih hop, nowoczesny czy dance..gdyż powiedzmy że mnie to bawi i lubię się po prostu "powygłupiać". Nie uważam że to wygłupy, choć wielu - patrząć na mój wiek - twierdzi - że tak:p Ja czuję się młody duchem i już. :lol: .
Czemu chce? A dla rozrywki, dla siebie - ale i nie tylko, plan być może ambitniejszy. Mam mały klub sportowy (nie żart:) ) i być może chciałbym kiedyś kiedyś kiedyś z moimi podopiecznymi mieć dodatkową ofertę na pokazy, lub wydrarzenia lub w ogóle w klubie..itd. Niemniej jednak nie mam pomysłu jak się do tego zabrać - a obserwując szkoły tańca - widzę,że dla dorosłych to one proponują raczej tańce towarzyskie...Może ktoś ma wiedzę, czy są gdzieś grupy oldboyów dla tych form tańca :P
Jacky.
Jacky
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez cevileth » 04 sty 2015, 23:26

mi totalnie nie szło z hip hopem, a najbardziej mi się podobał. Nie do każdego pasuje
cevileth
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez alakosiek92 » 03 gru 2015, 15:07

Hip hop jest wbrew pozorom bardzo wymagający (sama tancze juz 8 lat). Jeżeli masz poczucie rytmu i lubisz taką muzyke, a także jestes zwinna i szybka to bedzie to coś dla Ciebie :)
Szczęście nie jest rzeczą łatwą; trudno je znaleźć w sobie, a nie sposób gdzie indziej..."
Nicolas de Chamfort
Jestem maniaczką aut nowe samochody ceny
Polecam Wam jeśli szukacie mieszkania! mieszkania dla młodych poznań
alakosiek92
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez Marissa » 19 sty 2016, 09:43

Trzeba przede wszystkim to czuć. Jak to czujesz, to nie ma znaczenia, ile masz lat i ile nadwagi Cię trapi. Ćwicząc szybko zgubisz brzuszek.
Marissa
User
User

HH- czy dla każdego?

Postprzez kijgi » 01 gru 2016, 13:42

No ja też nigdy nie mogłem się wczuć. Mimo wszystko rytm jest zazwyczaj bardzo wyraźmy.
Opisuję różne pasty na stronie https://denthelp.pl/pasty-do-zebow
kijgi
User
User

Powrót do Breakdance i Hip-Hop