• Reklama

Opalenizna do tańca

Standard, łacina, co nam w duszy gra...

Moderator: Lili

Opalenizna do tańca

Postprzez bailarka » 26 paź 2011, 15:01

Witam wszystkich tancerzy, piszę z zupełnie babskim tematem, chociaż z tego co widzę po partnerach, to chyba nie tylko, a mianowicie chodzi mi o jakiś fajny sposób żeby wyglądać na super opaloną na pokazie i turnieju. Nikt mnie już nie namówi na zwykły samoopalacz, a o solarium nawet nie chce słyszeć. Macie może jakieś doświadczenie z opalaniem natryskowym? Zastanawiam się nawet z siostrą czy w coś takiego nie zainwestować, bo i my i nasi męscy towarzysze mogliby skorzystać na sam turniej. Przeanalizowałam kilka takich firm, która się tym zajmują i utkwiła mi najbardziej taka http://www.onyxusa.pl/produkty/opalanie ... rzadzenia/ ale jestem totalnie zielona i może macie same jakieś doświadczenie, albo są tu jakieś fanki kosmetyki?
bailarka
User
User

Opalenizna do tańca

Postprzez Adria » 27 paź 2011, 00:49

Moja droga, ten natrysk to nic innego jak ten "zwykły samoopalacz" na który nikt cię nie namówi ... :)
Najstarsza metoda wszystkich tancerzy to po prostu farba albo sztyft - kupisz w każdym sklepie tanecznym, albo na turnieju. Osobiście preferowałam sztyft, bo z farbą trzeba być bardzo precyzyjnym (robi plamy), za to sztyft brudzi. Co do firm to jedynie Kriolan.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego wątku urazy-w-tancu-towarzyskim-t1680.html
Adria
User
User

Opalenizna do tańca

Postprzez Lili » 03 sty 2012, 13:40

Ja preferuję samoopalacz, najlepszy jak dla mnie jest l'oreala zdaje się ze złocistymi drobinkami. Daje rewelacyjny kolor i trzeba naprawdę chyba mieć zeza i 2 lewe ręce żeby nierównomiernie się przy nim opalić ;)

Swoją drogą co myślicie o opaleniźnie? Tancerze są okropnie brązowi, z bliska można się przestraszyć :P
Motto partnerki? 'Iść - nie uciekać, być - nie blokować' ;)
Lili

Powrót do Taniec Towarzyski