• Reklama

Prasa specjalistyczna

Wszystko co związane z tańcem

Moderator: Lili

Prasa specjalistyczna

Postprzez La.Rosa.Negra » 24 lut 2011, 08:56

Czy ktoś z was zetknął się już z dwumiesięcznikiem ,,Place for Dance"? Co o nim myślicie? A może znacie jeszcze jakieś gazety (raczej zagraniczne) poświęcone w całości tematowi tańca?

Obrazek

Właśnie zakupiłam aktualny numer, gdzie znajduje się m. in. obszerny artykuł o boogie woogie, seria artykułów na temat samby, a także notatka Michała Malitowskiego, gdzie pisze między innymi o kongresie zorganizowanym przez Ruuda Vermeija poświęcony zagadnieniu rytmu w tańcu. Przyznam, że jest co czytać :-)

PS: Gdyby ktoś miał i zechciał odsprzedać 2 numer (ten o jazzie), proszę o wiadomość na PW.
Duże dziewczynki nie płaczą...
La.Rosa.Negra
Moderator
Moderator

Prasa specjalistyczna

Postprzez Lili » 27 lut 2011, 20:12

Gazeta bardzo komercyjna. Jest o tańcu, ale kierowana do tancerzy raczej nie jest. Bardziej do ludzi, którzy oglądają TzG, YCD itp. ;] Chociaż w każdym numerze jest kilka artykułów, które warto przeczytać. Generalnie dobrze, że takie pismo powstało chociaż szkoda, że nie jest bardziej profesjonalne.
Motto partnerki? 'Iść - nie uciekać, być - nie blokować' ;)
Lili

Prasa specjalistyczna

Postprzez Lara » 18 mar 2011, 16:58

jestem tego zdania co Lili- 'mało tańca w tańcu". ale kilka ciekawych rzeczy też się zdarza.
pozdrawiam
"Pewnik filozofii polskiej: tańczę, więc jestem."
J. Baudouin de Courtenay
Lara
User
User

Prasa specjalistyczna

Postprzez knowledge0 » 18 mar 2011, 22:36

A może znacie jeszcze jakieś gazety (raczej zagraniczne) poświęcone w całości tematowi tańca?

Flava Dance Magazine
knowledge0
User
User

Powrót do Ogólnie o tańcu