• Reklama

SDA Winter Camp 2014 - międzynarodowe warsztaty taneczne

Informacje o tańcu nowoczesnym

Moderator: Lili

SDA Winter Camp 2014 - międzynarodowe warsztaty taneczne

Postprzez Wisien » 29 sty 2014, 15:07

O WARSZTATACH
SDA WINTER CAMP 2014 to cykliczne warsztaty taneczne, organizowane każdego roku w ciągu ferii zimowych. W 2014 roku we Wrocławiu odbędzie się szósta zimowa edycja tego eventu, a wliczając edycje letnie będzie to już jedynasta edycja, organizowana przez znaną doskonale w środowisku tanecznym, wrocławską Street Dance Academy.

To co wyróżnia SDA WINTER CAMP 2014 to połączenie niesamowitej i zróżnicowanej kadry instruktorskiej gwarantującej niezwykle intensywny trening i progres uczestników zajęć, z rodzinną i ciepłą atmosferą sprawiając iż mimo faktu że jest to jedno z największych tanecznych wydarzeń w naszym kraju, każdy kto choć raz brał udział w tym evencie uznaje go za niezapomniane przeżycie. Wieloletnie i zróżnicowane doświadczenia organizatorów SDA WINTER CAMP powoduje, iż każdego roku kadra instruktorska jest oryginalna, unikatowe oraz świeża bowiem organizatorzy za każdym razem starają się ściągać nowe i nietuzinkowe nazwiska. Podczas SDA WINTER CAMP-ów każdego roku gościły topowe nazwiska mogące poszczycić się takimi osiągnięciami jak : tytuł choreografów roku według World of Dance, praca przy programach X-Factor, American Idol, So You Think You Can Dance, współpraca z największymi artystami jak Michael Jackson, Madonna, Justin Bieber, Janet Jackson, Christina Aquilera, czy Beyonce.
Co sprawia że SDA WINTER CAMP daje tak wiele jego uczestnikom:

• SDA WINTER CAMP łączy w sobie z jednej strony wypoczynek z intensywnym treningiem tanecznym pod okiem topowych choreografów na świecie. Specjalnie zaadaptowana sala taneczna, ze ścianą luster, profesjonalnym nagłośnieniem, wentylacją czy też sceną do showcasów.
• SDA WINTER CAMP trwa aż 5 dni podczas których odbywa się w sumie 20 klas a do tego wykłady, panele dyskusyjne, klimatyczne imprezy, showcasy, jamy czy taneczne walki.
• SDA WINTER CAMP ma charakter międzynarodowy, a podczas warsztatów możecie spotkać tancerzy z Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec, ale i bardziej odległych krajów jak Japonia czy Maroko co sprzyja wzajemnej integracji i wymianie doświadczeń w środowisku tancerzy. Organizatorzy bardzo mocno dbają o to aby pomimo wielkości eventu, zachować rodzinną i ciepła atmosferę kierując się zasadą „bądź miły albo wyjdź” dzięki czemu tancerze bez względu na poziom i umiejętności czują się komfortowo i przyjaźnie.
• SDA WINTER CAMP wymyka się stereotypom i utartym schematom starając się za każdym razem dobierać zróżnicowaną kadrę w ten sposób, aby znalazły się w niej nowe, ciekawe nazwiska, będące wielkimi autorytetami w świecie tańca. Bardzo często zdarza się tak iż zaproszeni instruktorzy goszczą w naszym kraju po raz pierwszy (w tym roku będą aż dwa zupełnie nowe, ale niezwykle uznane nazwiska), dając uczestnikom możliwość poznania nowych styli i różnorodnego podejścia do tańca.

SDA WINTER CAMP 2014

Instruktorzy: Andye J (USA), Keone Madrid (USA), Devin Jamieson (USA), Mariel Madrid (USA)
Termin i miejsce: 15-19 lutego 2014
Koszt: 1. Do dnia 30 listopada 2013r. (włącznie) cena udziału w SDA Winter Camp wynosi 999 zł (w opcji z noclegiem 1099zł).
2. Od dnia 1 grudnia 2013. (włącznie) do 20 grudnia 2013 cena udziału w SDA Winter Camp wynosi 1049 zł (w opcji z noclegiem 1149zł).
3. Od dnia 20 grudnia 2013. (włącznie) cena udziału w SDA Winter Camp wynosi 1099 zł (w opcji z noclegiem1199zł).
Zakwaterowanie: dla osób, które wykupią opcje z zakwaterowaniem – Hostel Deja vu

Cena warsztatów wyjazdowych obejmuje:
- Zakwaterowanie (dla osób z opcją zakwaterowania)
- ubezpieczenie
- ponad 30h zajęć tanecznych + ekstrasy :)
- atrakcje (więcej w zakładce EVENTY)

UWAGA!!!
Miejsce na warsztatach gwarantuje tylko i wyłącznie zapisanie się przez formularz oraz wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500zł na konto z poprawnym tytułem (w ciągu czterech dni roboczych od zapisu):

PEŁNEJ Wpłaty należy dokonać do 15 stycznia 2014 roku

Więcej informacji na www.SDACAMP.pl
Wisien
User
User
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lis 2009, 09:44

Powrót do Taniec Nowoczesny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron