• Reklama

Urządzamy salon

Wszystko co nie związane z główną kategorią forum

Moderator: Lili

Urządzamy salon

Postprzez olka805 » 11 maja 2017, 13:07

Witam, nareszcie zakończyliśmy budowę naszego wymarzonego domu!!! Teraz zabieramy się za urządzanie. Na pierwszy ogień idzie salon. Wymarzyłam sobie salon w takim typowo nowoczesnym stylu. Mało mebli, stonowane kolory i minimalizm. Będę chciała jednak jakimś ciekawym elementem ożywić to pomieszczenie, by nie było zbyt ponuro. Wpadłam na pomysł, żeby wstawić tam dwa ciekawe i koniecznie w ostrych kolorach fotele obrotowe co myślicie o tego typu dekoracji? A może macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły?
olka805
User
User

Urządzamy salon

Postprzez Glorija » 09 lis 2017, 10:25

Uważam, że jeden odznaczający się akcent w pomieszczeniu to bardzo dobry pomysł. Mi osobiście te fotele się nie podobają, ale to Twój salon i Tobie mają się podobać ;) Ostatnio też urządzaliśmy mieszkanie i postawiłam na stylowy element, czyli wieszak stojący do przedpokoju. Rzadko teraz się takie spotyka, ale uważam, że jest bardzo funkcjonalny.
Glorija
User
User

Urządzamy salon

Postprzez olamala » 10 lis 2017, 17:25

Ja ostatnio urządziłem salon w oparciu o meble biedermeier - http://www.retroles.de - na tej stronie można co nieco obejrzeć jak to wygląda.
olamala
User
User

Urządzamy salon

Postprzez Glorija » 16 lis 2017, 11:22

A co z oświetleniem? We wszystkich wątkach ten temat jest jakoś pomijany. A przecież najlepsze meble, przy kiepskim oświetleniu traca na jakości. Osobiście żarówki zawsze kupuję w internecie i są to najczęściej: http://www.bestdance.pl/wyposazenie-magazynu-t11090.html#p121769. Światło przede wszystkim!
Glorija
User
User

Powrót do Hyde park