• Reklama

WAKACYJNE WARSZATY PIOTR JEZNACH CONTEMPORARY NEW AGE

Informacje o tańcu nowoczesnym

Moderator: Lili

WAKACYJNE WARSZATY PIOTR JEZNACH CONTEMPORARY NEW AGE

Postprzez freeartfusion » 18 lip 2014, 18:00

WAKACYJNE WARSZATY
PIOTR JEZNACH
CONTEMPORARY NEW AGE
FREE ART FUSION
OD 04.08 DO 07.08 g. 18:00


Contemporary Izolation- to taniec oparty na tańcu klasycznym, ale pozbawiony jego sztywnych zasad i “podrasowany” elementami charakterystycznymi dla New Age'u. Mnogość izolacji, odzwierciedlenie muzyki, siła emocji w połączeniu z dowolnością w kreowaniu ruchu daje nadzwyczajny i zaskakująco ciekawy efekt.
Piotr "Piter" Jeznach -Urodzony w Warszawie. Wychowany w Mońkach. To właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki taneczne – najpierw w tańcu towarzyskim, potem nowoczesnym (tańczył w grupie przy Monieckim Ośrodku Kultury). Dopiero w klasie maturalnej (w 2007r.) zaczął regularnie chodzić do Studio Tańca Fair Play w Białymstoku, gdzie poznawał tajniki hip-hop’u i new age’u. W grudniu 2007 roku został członkiem grupy Fair Play Kwadrat. Od tamtej pory zdobywał wiele nagród na prestiżowych zawodach w kategorii “formacje”. Szkolił się u najlepszych instruktorów w renomowanych szkołach tańca w Los Angeles, m. in. Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex i The Edge (w 2008r.) W 2009 roku dostał się do finałowej 16-stki 4. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!”, gdzie doszedł do półfinału. Brał udział w spektaklu Jarosława Stańka – Metropolish w 2010 r. wraz z grupą Fair Play Crew w ramach akcji Wschodzący Białystok oraz w spektaklu „Magiczny Sklep z Zabawkami” w warszawskim teatrze Palladium. W 2011 roku ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w technice tańca jazzowego.
Prócz new age’u i jego stylów pochodnych, aktywnie rozwija się w technice tańca klasycznego i współczesnego, co czyni go bardzo wszechstronnym tancerzem. W 2012 roku dołączył do warszawskiej ekipy tanecznej Belong To Beat z którą to doszedł do półfinału programu "Got To Dance - Tylko Taniec!". Tworzył choreografie wystawiane m.in. w Teatrze Żydowskim, Teatrze Muzycznym Roma i wielu Festiwalach Tanecznych oraz innych imprezach kulturalnych (m.in. Opole ’11, Eska – Hity na czasie ’11). Pracował jako choreograf tanecznego pokazu firmy Adidas oraz Asics.
Piotrek jest otwarty i bardzo pracowity. W tańcu charakteryzuje go perfekcyjność, a w choreografiach płynność ruchu.


ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW ! ! !
FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.pl
freeartfusion
User
User
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 maja 2014, 08:54

WAKACYJNE WARSZATY PIOTR JEZNACH CONTEMPORARY NEW AGE

Postprzez kowaliks » 06 mar 2016, 10:35

Czy w tym roku również będą takie warsztaty?
kowaliks
User
User
 
Posty: 2
Dołączył(a): 05 mar 2016, 12:11


Powrót do Taniec Nowoczesny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości