• Reklama

WARSZTATY WAKACYJNE MODERN JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM

Taniec jazzowy, lirycal jazz, latin jazz, modern jazz i inne

Moderator: Lili

WARSZTATY WAKACYJNE MODERN JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM

Postprzez freeartfusion » 27 cze 2014, 17:45

WARSZTATY WAKACYJNE MODERN JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM

OD 07.07 DO 10.07 GODZINA 18:00

Naukę tańca rozpoczął w łódzkim zespole
tańca współczesnego Busters. Przez lata poznawał kolejne techniki i style: taniec współczesny, jazz, modern jazz, funky, hip-hop. Jako uczestnik licznych warsztatów i zawodów miał szansę pracować z najlepszymi.
 Jako tancerz i choreograf współpracował z agencją artystyczną „Twister” oraz grupą „V6”. Brał udział w pierwszym polskim show tanecznym „OpenTaniec” w reżyserii i choreografii Jarosława Stańka, a także innych jego projektach („Carmina 06”, „Carmen TV”, „Vichry”, „Tango Operita, Szare Kwiaty” w warszawskim teatrze Syrena, a także w filmie „Kochaj i tańcz”). 
Jako choreograf i tancerz współpracuje z Teatrem Tańca Zawirowania (spektakle: „Przytul mnie”, „Innocent when you dream”, „Po godzinach…”, „Fuera de campo” które były wystawiane na wielu festiwalach w Polsce i za granicą), Studiem Sztuki Tańca (spektakl "Międzyczasie") oraz Krakowską Kompanią Tańca (spektakl "Pinakolada"). Jako tancerz występuje z Kompanią Primavera („Ostatnie takie lato”, „Madryt 03” wystawianym min. w Miami, oraz „At the top floor" i "Poczekalnia"). 
Wspólnie z Katarzyną Kizior stworzył „Duet…”. W Studio Harmonic w Paryżu pobierał lekcje między innymi u Thierry’ego Verger (technika modal jazz underground), z którym następnie pracował jako asystent na terenie Polski oraz jako tancerz w spektaklu „Veloce” wystawianym w Polsce, Francji i Monako. 
Tańczy na deskach Teatru Dramatycznego i Teatru Na Woli w Warszawie oraz Teatru Groteska w Krakowie. Jako instruktor prowadzi warsztaty w technikach: jazz, modern-jazz, modern jazz underground.


CZEKAMY NA ZPISY ! ! !

FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.pl
www.freeartfusion.pl
freeartfusion
User
User
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 maja 2014, 08:54

Powrót do Jazz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron