• Reklama

Warsztaty weekendowe z Katą Juhasz i Davidem Miko!

Czyli Taniec Klasyczny

Moderator: Lili

Warsztaty weekendowe z Katą Juhasz i Davidem Miko!

Postprzez Zawirowania » 03 kwi 2014, 11:43

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty weekendowe z naszymi rezydentami Katą Juhasz i Davidem Miko, w dniach 12-13 kwietnia 2014 roku!

Warsztaty będą podzielone na dwa bloki:

12.04 - 11:00-13:00 - Kata Juhasz - gr. początkująca i osoby lubiące się poruszać

13.04 - 11:00-13:00 - David Miko - gr. średnio zaawansowana i zaawansowana


Kata Juhasz – warsztaty dla początkujących i ludzi, którzy po prostu lubią się poruszać

Warsztaty Katy Juhasz dopasowane są do różnych umiejętności i doświadczeń uczestników. Są odpowiednie zarówno dla tancerzy początkujących i zaawansowanych, aktorów, doświadczonych lub początkujących perfomerów a także dla ludzi, którzy po prostu lubią ruch i taniec.
Warsztaty zazwyczaj składają się z rozgrzewki ciała, praktykowania umiejętnosci technicznych, a także rozwoju i ekseprymentowaniu z materiałem opierającym się na zadaniach twórczych. Rozgrzewka słada się z elementów jogi i body-mind, które pozwalają na przepływ ruchu w przestrzeni. Zachowując prawidłowe oddychanie, które wspiera kuntynuację ruchów, praca koncentruje się na odczuwaniu ciała, przestrzeni, a także na koncentracji na sobie samym i swoich wenwętrznych perspektywach. Część „taneczna” będzie polegać na zadaniach improwizacyjnych.Uczestnicy, poprzez indywidualną pracę, eksplorują potencjał twórczy swojego ciała i odkrywają nowe siły ekspresji ruchu. Indywidualna historia każdego uczestnika będzie się przekształcać w wypowiedź artystyczną. Zadania skupiają się na przekształceniu i metamorfozie tancerza poprzez jego wewnętrze obrazy. Dzięki temu uczestnicy zbliżają się do nieuświadomionego i niewidzocznego świata wewwnętrzego i zewnętrzego. Improwizacyjny taniec jest kluczem do otwarcia się na zapomniane wspomnienia nagromadzone w naszych komórkach, to środek do przywołania ukrytego sensu istnienia.

David Miko – warsztaty dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy

Po wielu latach spędzonych w Budapest Conteporary Dance Academy, postanowił rozpocząć studia w SEAD w Salzburgu (Salzburg Experimental Academy of Dance). Pracował z takimi choreografami jak: Matej Kejzar, Diego Gil, Eleonore Valere, Kata Juhasz, Máté Mészáros, Pál Frenák czy Eva Duda. Prowadził wiele razy warsztaty na Węgrzech i za granicą.
Jego warsztat opiera się na czystej fizyczności, dynamicznym partnerowaniu i intensywnym floor-work. Jego język ruchowy opiera się na sztukach walki i na ruchu spiralnym. Interesuje się tworzeniem fizyczności z różnych poziomów świadomości, dążąc do punktu w którym kończy się myślenie, a pozostają tylko prawdziwe gesty wychodzące z wewnątrz ciała.

Więcej informacji na:
http://zawirowania.pl/?p=1

Ceny:
2 dni - 80 zł (z Multisportem dopłata 50 zł)
1 dzień - 40 zł (z Multisportem dopłata 25 zł)

Zapisy i informacje:
ttzawirowania@gmail.com
Tel. 780 555 280

Miejsce: Akademia Tańca Zawirowania ul. Wspólna 61 lok.101, Warszawa
Avatar użytkownika
Zawirowania
User
User
 
Posty: 69
Dołączył(a): 03 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: Ul. Wspólna 61 lok. 101

Warsztaty weekendowe z Katą Juhasz i Davidem Miko!

Postprzez Makerize32 » 14 kwi 2014, 17:50

Czy na tym forum są jakieś normalne tematy? Bo na razie widzę same reklamy warsztatów i kursów :-?
Makerize32
User
User
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2014, 17:46


Powrót do Balet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości